- HP_INC.

Цена
€30 46 / 59 57 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 305XL - 4 ml - High Yield - pigmented black - original - ink cartridge - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX; DeskJet Plus 41XX; ENVY 60XX, 64XX; ENVY Pro 64XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Pigmented black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 4 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 240 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Deskjet 2320, 2330, 2710, 2710e, 2720, 2720e, 2721, 2721e, 2722, 2722e, 2723, 2723e, 2724, 2732, 2742, 2742e, 2752, 2755, 2755e, 2776, 4110e, 4120e, 4121e, 4130e, 4152e, 4158e HP DeskJet Plus 4110, 4120, 4122, 4122e, 4130, 4140, 4152, 4155, 4155e HP ENVY 6010, 6010e, 6020, 6020e, 6022, 6022e, 6030, 6030e, 6032, 6032e, 6034, 6034e, 6052, 6052e, 6055, 6055e, 6058, 6075, 6420e, 6430e, 6452e, 6458e HP ENVY Pro 6420, 6422, 6430, 6430e, 6432, 6432e, 6452, 6454, 6455, 6455e, 6458, 6475 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 50 g |
| Colour | Pigmented black (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 4 ml |
| Colour | Pigmented black (pigmented) |
| Yield | Up to 240 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Deskjet 2320, 2330, 2710, 2710e, 2720, 2720e, 2721, 2721e, 2722, 2722e, 2723, 2723e, 2724, 2732, 2742, 2742e, 2752, 2755, 2755e, 2776, 4110e, 4120e, 4121e, 4130e, 4152e, 4158e HP DeskJet Plus 4110, 4120, 4122, 4122e, 4130, 4140, 4152, 4155, 4 |
| Yield | Up to 240 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Deskjet 2320, 2330, 2710, 2710e, 2720, 2720e, 2721, 2721e, 2722, 2722e, 2723, 2723e, 2724, 2732, 2742, 2742e, 2752, 2755, 2755e, 2776, 4110e, 4120e, 4121e, 4130e, 4152e, 4158e HP DeskJet Plus 4110, 4120, 4122, 4122e, 4130, 4140, 4152, 4155, 4 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 30 g |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Capacity | 4 ml |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 600 |
| Обем (ml) | 12 мл |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | 3YM63AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.05кг |
HP 305XL High Yield Black Оригинален касет с мастило
Получете до 2 пъти повече страници с HP 305XL High Yield Black оригинален касет. Проектиран за HP DeskJet и ENVY принтери, този касет осигурява остри, надеждни текст и ясни документи страница след страница.
Ключови Предимства
- Висок страничен добив — Отпечатайте до 600 страници, намалявайки смяната на касети и спестявайки пари.
- Оригинално HP качество — Проектиран да работи перфектно с вашия HP принтер за последователни, професионални резултати.
- Лесен монтаж — Проста, безпроблемна инсталация за секунди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 600 |
| OEM код | 3YM63AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (месеци) | 24 |
Какво има в кутията
- 1 x HP 305XL High Yield Black оригинален касет с мастило
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











